Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Aktuality

Daj zelenú svojmu zelenému nápadu

Kategória: Aktuality

Zelená inovačná a podnikateľská letná škola - Green Innovation and Entrepreneurship Summer School sa aktuálne presúva na Slovensko. Ak máte rozpracovanú zaujímavú ekoinováciu môžete sa aktuálne prihlásiť na bratislavskú Zelenú letnú školu. Spoločne s odborníkmi tu nájdete spôsob, ako svoju myšlienku posunúť k reálnemu podnikateľskému plánu.

Na inovátorov, študentov, ale aj startupistov, ktorí pracujú na riešeniach v oblasti životného prostredia a udržateľného rozvoja, čaká intenzívny päťdňový workshop. Hlavným cieľom je, aby zúčastnení získali nové znalosti v oblasti zhodnocovania svojho potenciálneho biznis plánu, ale aj jeho financovania, marketingu či ochrany duševného vlastníctva.

Podujatie sa koná v rámci medzinárodného projektu EcoInn Danube, ktorý je súčasťou Dunajského nadnárodného programu Interreg Danube, spolufinancovaného fondmi Európskej únie ERDF, IPA, ENI. Koordinátorom projektu je Centrum vedecko-technických SR informácií (CVTI SR).  

Prihlásiť sa môžu startupové tímy, ale aj individuálne eko talenty do 31. mája 2018 vyplnením registračného formulára. Zelená letná škola sa uskutoční v dňoch 25. až 28. júna 2018. Účasť na podujatí je bezplatná.

Zdroj a ďalšie informácie


Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk

Archív článkov