Vyhľadávanie vo výzvach

Projekty

Hlavná stránka Archív výziev 2018  

Zoradiť podľa:

Výzvy - Jún 2018

BSK - malé komunitné projekty

Kategória: Výzvy

Bratislavský samosprávny kraj umožnil svojim obyvateľom participovať na rozhodovaní o verejnom živote. Formou spolurozhodovania o efektívnom využití časti finančných prostriedkov prostredníctvom poskytovania dotácií z PARTICIPATÍVNEHO ROZPOČTU môžu podporiť malé komunitné projekty. Žiadosť možno podať do 2. 7. 2018 (rozhodni-bsk.sk).

Rozprúdime regióny - Nádácia ZSE

Kategória: Výzvy

Nádácia ZSE spúšťa aj tento rok v poradí už 3. ročník otvoreného grantového programu Rozprúdime regióny, kde opäť prerozdelí 100 000 eur medzi najlepšie regionálne projekty. Uzávierka: 3. 7. 2018 (nadaciazse.sk).

Škola inkluzionistov - Nadácia pre deti Slovenska

Kategória: Výzvy

Nadácia pre deti Slovenska otvorila nový grantovo-vzdelávací program s názvom Škola inkluzionistov. Ide o nový program Nadácie pre deti Slovenska, ktorý je zameraný na rozvoj a podporu inkluzívneho vzdelávania na prvom a druhom stupni základných škôl. Výzva je otvorená do 22. júna (skolailuzionistov.sk).

Čitateľská, matematická a prírodovedná gramotnosť v základnej škole

Kategória: Výzvy

MŠVVaŠ SR vyhlasuje výzvu na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok Čitateľská, matematická a prírodovedná gramotnosť v základnej škole. Dátum uzávierky hodnotiaceho kola č. 1 pre školy z Bratislavského samosprávneho kraja: 9.7.2018, pre školy z ostatných samosprávnych krajov: 10.7.2018 (minedu.sk).

Dejiny sebavedomia - súťaž pre trinásť až pätnásťročných žiakov

Kategória: Výzvy Autor: www.statpedu.sk

Pri príležitosti 100. výročia vzniku Československa Štátny pedagogický ústav a ArtForum 21 Slovakia vyhlasujú súťaž DEJINY SEBAVEDOMIA. Súťaž je určená žiakom základných škôl a gymnázií s osemročným vzdelávacím programom. Výtvarné práce je potrebné poslať do 10. júla 2018 (statpedu.sk).

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk