Vyhľadávanie vo výzvach

Projekty

Hlavná stránka Archív výziev 2017  

Zoradiť podľa:

Výzvy - November 2017

Európska dobrovoľnícka služba

Kategória: Výzvy

Európska dobrovoľnícka služba (EDS) mladým ľuďom umožňuje spoznávať nové kultúry a pomáhať tam, kde je to potrebné. Najväčší dôraz pri EDS je však vždy kladený práve na vzdelávací aspekt. Z dobrovoľníckej služby sa totiž mladí ľudia vracajú s novými vedomosťami a zručnosťami, ktoré im vo veľkej miere pomáhajú presadiť sa v budúcom profesijnom živote.

Výzva Rady vlády pre prevenciu kriminality o poskytnutie dotácie

Kategória: Výzvy

Na zasadnutí Rady vlády SR pre prevenciu kriminality, ktoré sa konalo 26. októbra 2017, bola schválená Výzva Rady vlády SR pre prevenciu kriminality o poskytnutie dotácie v oblasti prevencie kriminality na rok 2018. Termín uzávierky podávania žiadostí je 14. december 2017 (minv.sk).

Prítomnosť UNESCO vo vzdelávaní v Slovenskej republike - súťaž pre učiteľov

Kategória: Výzvy

Štátny pedagogický ústav v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu, Ministerstvom zahraničných vecí a SK UNESCO vyhlasuje súťaž Prítomnosť UNESCO vo vzdelávaní v Slovenskej republike. Súťať je určená učiteľov materských škôl, základných škôl, gymnázií aj stredných odborných škôl. Termín prihlásenia sa je do 5. 12. 2017 (statpedu.sk). 

Projekt “Rozbehni sa!”

Kategória: Výzvy

Projekt “Rozbehni sa!” je určený šikovným a kreatívnym ľuďom, ktorí majú záujem uchopiť svoj život do vlastných rúk a aktívne sa pustiť do vlastného podnikania. Termín prihlásenia do 21. novembra 2017 (rozbehnisa.sk).

Umením proti radikalizácii - Nadácia Milana Šimečku

Kategória: Výzvy

Cieľom projektu je poskytnúť tréning vo využívaní umeleckých foriem lokálnym iniciatívam, kultúrnym centrám a ľudskoprávnym aktivistom a aktivistkám z rôznych regiónov, ktoré sa venujú témam extrémizmu a diskriminácie. Jesenná škola sa uskutoční v dňoch 18.- 23.11. v Divadle Potôň v Bátovciach. Prihlásiť sa je možné do 6.11.2017 (nadaciamilanasimecku.sk).

Konferencia pre vedenie škôl - Inklúzia a škola

Kategória: Výzvy

NSS - Národná služba pre elektronickú spoluprácu škôl - projekt eTwinning pri Žilinskej univerzite v Žiline pozýva na konferenciu pre vedúcich pracovníkov materských, základných a stredných škôl. Konferencia s témou Inklúzia a škola - Rešpektovanie rôznorodosti a individuality sa uskutoční dňa 9. 11. 2017 o 10 hod. (etwinning.sk).

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk