Vyhľadávanie vo výzvach

Projekty

Hlavná stránka Archív výziev 2016  

Zoradiť podľa:

Výzvy - Júl 2016

SPOJKY 2016 - literárny workshop

Kategória: Výzvy

Občianske združenie RosArt pozýva na literárny workshop Spojky s Mathejom Thomkom, ktorý sa uskutoční dňa 30. - 31. júla 2016 v Bjornsonovom dome v Ružomberku. Uzávierka prihlášk je 26. júl 2016 (oz-rosart.sk).

Posila do tímu Slovenskej debatnej asociácie

Kategória: Výzvy

Slovenská debatná asociácia hľadá posilu do tímu na dohodu (brigádu), ktorá pomôže zvládnuť niekoľko väčších projektov, na ktorých bude SSDA pracovať v sezóne 2016/2017. Motivačný list v angličtine a životopis zasielajte do 22. júla na adresu praca@sda.skMiesto výkonu práce je v Bratislave od septembra 2016 do apríla 2017 (sda.sk).

Zbierka školských pomôcok

Kategória: Výzvy

Slovenská katolícka charita organizuje zbierku školských pomôcok. Vďaka darovaným pomôckam môžu aj deti zo sociálne slabších rodín, krízových centier, či detských domovov získať šancu na plnohodnotné vzdelanie. Prinesením vecí na zberné miesta podporíte deti a ich rodiny po celom Slovensku. Môžete tak urobiť od 1. júna do 19. augusta 2016. Darovať je možné nové i použité, no stále funkčné, perá, zošity, pravítka, fixky, peračníky, tašky a všetko to, čo deti v škole môžu pri štúdiu využiť (charita.sk).

„Čo som Ti dal, to mi raz vrátiš“

Kategória: Výzvy

Kampaň Antidopingovej agentúry SR približuje myšlienku čistého športu bez dopingu nielen mladým športovcom, ktorí by sa chceli v budúcnosti venovať športu aj profesionálne, ale aj širšej verejnosti, ktorá je tiež súčasťou športového diania. Partnermi mediálnej kampane sa stali MŠVVaŠ SR, Národné športové centrum, Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica, Športové centrum polícia, Slovenský olympijský výbor a RTVS, ktorá spoty odvysiela bezplatne vo verejnom záujme (mrdop.sk).

Nadácia Tatrabanky - grantový program - Viac umenia

Kategória: Výzvy

Nadácia Tatra banky už po piatykrát otvára grantový program na podporu tvorby študentov s umeleckým zameraním a umelcov, ktorí s týmito študentami spolupracujú na tvorivých projektoch (nadaciatatrabanky.sk).

ZLEPŠIME SPPOLOČNE SLOVENSKO

Kategória: Výzvy

SPP a Nadácia SPP vyhlasujú 5. ročník verejnoprospešného programu SPPoločne, ktorý je založený na adresnej pomoci rôznym komunitám vo všetkých regiónoch Slovenska. Z prihlásených projektov vyberú odborné hodnotiace komisie 40 projektov v kategórii SPPoločne pre domovinu za každý z regiónov a rovnaký počet projektov v kategórii SPPoločne pre ľudí, ktoré sa budú uchádzať o podporu vo verejnom on-line hlasovaní. Termín uzávierky do 13. júla 2016 (sppolocne.sk).

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk