Vyhľadávanie vo výzvach

Projekty

Hlavná stránka Archív výziev 2018  

Zoradiť podľa:

Výzvy - November 2018

Súťaž: Bloger EPALE 2018

Kategória: Výzvy Autor: siov.sk

EPALE Slovensko, Štátny inštitút odborného vzdelávania, Asociácia inštitúcií vzdelávania dospelých v SR vyhlasuje súťaž o titul blogera alebo blogerky EPALE 2018. Blogový príspevok v slovenskom jazyku možno pridať v období od 1. 11. 2018 do 31. 12. 2018 na platformu EPALE (siov.sk).

Výzva Unicef a Unesco pre základné a stredné školy na Slovensku

Kategória: Výzvy Autor: statpedu.sk

UNICEF A UNESCO vyhlasuje výzvu pre základné a stredné školy na Slovensku. Výzva je určená pre tých, ktorí chcú pracovať s témou trvalo udržateľného rozvoja a globálnym vzdelávaním. Termín ukončenia tohtoročných projektov je 31. december 2018 (statpedu.sk).

Výzva na podporu a rozvoj služieb starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa na komunitnej úrovni

Kategória: Výzvy Autor: mspr.sk

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR ako Riadiaci orgán pre Integrovaný regionálny operačný program vyhlasuje výzvu na predkladanie žiadostí o NFP na podporu a rozvoj služieb starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa na komunitnej úrovni. Uzavretie 1. hodnotiaceho kola  – 7. 2. 2019 (mpsr.sk).

Nový grantový program Dobrý sused pre obyvateľov Vrakune, Podunajských Biskupíc a Rovinky

Kategória: Výzvy Autor: Nadácia Ekopolis

Spoločnosť Slovnaft v spolupráci s Nadáciou Ekopolis spúšťajú nový grantový program Dobrý sused pre ľudí žijúcich v okolí bratislavskej rafinérie. 

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk