Vyhľadávanie vo výzvach

Projekty

Hlavná stránka Archív výziev 2016  

Zoradiť podľa:

Výzvy - August 2016

Zamestnanecký grantový program Nadácie ESET

Kategória: Výzvy

Zamestnanecký grantový program Nadácie ESET má ambíciu podporovať komunitné a verejnoprospešné aktivity zamestnancov spoločnosti ESETv mieste, kde bývajú alebo pracujú alebo kde sa aktívne zapájajú do verejnoprospešných projektov na území Slovenskej republiky (nadaciaeset.sk).

Čo robí Junior ambasador v programe UNICEF Slovensko?

Kategória: UNICEF Slovensko Autor: Kristína Rusnáková

Teraz sú tomu už dva roky, čo prostredníctvom veselých i vážnych aktivít pomáham vzdelávať deti všetkých vekových kategórii o ľudských právach, o Dohovore o právach dieťaťa, o práci UNICEFu. Rozprávam o diskriminácii, o ponižovaní jedného človeka pred druhým, či už z dôvodu náboženstva, farby pleti, pohlavia, či fyzických predispozícií, o vojnách a chudobe, o tom dobrom, čo možno vo svete vidieť a o tom menej peknom, čo treba vylepšiť. 

Nadácia Poštovej banky - Grantový program pre jednotlivcov

Kategória: Výzvy Autor: nadaciapabk.sk

Program je určený pre individuálnych žiadateľov o finančnú pomoc predovšetkým v oblastiach vzdelávanie, šport, zdravotníctvo a sociálna pomoc. Aktuálny grantový progam je otvoený do 30. septembra 2016 ( nadaciapabk.sk). 

UNICEF predstavuje školy zapojené do programu - Škola priateľská k deťom

Kategória: Výzvy

Obchodná akadémia v Žiline

Obchodná akadémia v Žiline bola založená v roku 1938, má 412 žiakov a 41 pedagógov. Škola pracuje v programe Škola priateľská k deťom 3 roky. Na naše otázky odpovedala Ing. Ľubica Pevná, riaditeľka školy.

Vytvor video "Cesta talentu" a zapoj sa do súťaže

Kategória: Výzvy

Aktivita je súčasťou projektu: SK Mládež v SK PRES 2016, ktorý realizuje Rada mládeže Žilinského kraja, Rada mládeže Trenčianskeho kraja, Rada mládeže Trnavského kraja, Rada mládeže Banskobystrického kraja s finančnou podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže. Témou súťaže je Cesta talentu (zachyť cestu rozvoja, alebo talentu niekoho iného). Trvanie projektu je od 1. 8. do 15. 9. 2016 (iuventa.sk).

Európsky týždeň športu

Kategória: Výzvy

Európsky týždeň športu je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe. V roku 2016 sa bude konať 31 krajinách Európy od 10. septembra do 2.októbra 2016, kedy budú mať možnosť vykonávať aktivity a podujatia na národnej úrovni v rámci ich zvoleného týždňa. Oficiálne otvorenie Európskeho týždňa športu 2016 sa uskutoční 10. septembra v Košiciach na Slovensku hlavné podujatie 15. septembra v Bruseli. Na Slovensku Európsky týždeň športu 2016 potrvá do 17. septembra (tyzdensportu.sk).

Grantový program Nadácie Volkswagen Slovakia - Rozvíjať technik(o)u

Kategória: Výzvy

Nadácia Volkswagen Slovakia vyhlásila grantový program „Rozvíjať technik(o)u“. Program je určený na podporu ambicióznych a motivovaných pedagógov v spolupráci so študentami v rámci technického vzdelávania, zaujímavých inovatívnych projektov na technicky zameraných univerzitách na Slovensku. Uzávierka prijímania žiadostí je do 5. 9. 2016 (nadacia-volkswagen.sk).

Vedecký veľtrh 2016

Kategória: Výzvy

Veda nás baví n. o. v spolupráci s Fakultou matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave a Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR sa rozhodla dňa 14. 9. 2016 usporiadať prvý ročník Vedeckého veľtrhu na námestí NC Eurovea v Bratislave. Ide o celodenný zábavný program pre deti a mládež, v rámci ktorého budú rôzne oblasti vedy a výskumu prezentované zaujímavou a interaktívnou formou (vedeckyveltrh.sk).

Budúcnosť aj s autizmom

Kategória: Výzvy

Nadácia Volkswagen Slovakia vyhlásila grantový program Budúcnosť aj s autizmom. Maximálna suma pridelenej podpory je 3 500 € na projekt. Prijíanie žiadostí  je  do 14. 9. 2016 (nadacia-volkswagen.sk).

Ukážte sa v lepšom svetle - druhé kolo - grantová výzva

Kategória: Výzvy

Nadačný fond Slovenských elektrární podporí dobrovoľníckou aj finančnou pomocou verejnoprospešné aktivity. Grant je možné žiadať na projekty z oblastí: vzdelávanie, životné prostredie, sociálna oblasť, kultúra, šport. Podmienkou pre realizáciu projektov je dobrovoľnícka práca zamestnancov spoločnosti – ambasádorov projektov a ďalších firemných dobrovoľníkov. Maximálna výška požadovaného grantu nesmie prekročiť 2 500 eur, minimálna výška je 1 000 eur. Termín registrovania: do 15. septembra 2016 (nadiaciapontis.sk).

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk