Vyhľadávanie vo výzvach

Projekty

Hlavná stránka Archív výziev 2018  

Zoradiť podľa:

Výzvy - August 2018

Dejiny sebavedomia - predĺženie termínu súťaže do 1. 10. 2018

Kategória: Výzvy Autor: statpedu.sk

Pri príležitosti 100. výročia vzniku Československa Štátny pedagogický ústav a ArtForum 21 Slovakia vyhlasujú súťaž DEJINY SEBAVEDOMIA, ktorá je určená trinásť až pätnásťročným žiakom základných škôl a gymnázií s osemročným vzdelávacím programom.

Staňte sa Zelenou školou

Kategória: Výzvy

Do programu sa môže zapojiť každá materská, základná, stredná a špeciálna škola na Slovensku. Registrácia pre školský rok 2018/19 končí 15. septembra 2018 (zelenaskola.sk).

ELEKTROODPAD - DOPAD

Kategória: Výzvy

Prihláste sa do 2. ročníka projektu „ELEKTROODPAD- DOPAD.“ Získate metodickú podporu a financie na realizáciu svojich aktivít. Program je určený žiakom 2. stupňa základných škôl a pre stredné školy. Prihlásiť sa môžete do 12. 9. 2018 (zelenaskola.sk).

Zvýšenie kapacít infraštruktúry materských škôl

Kategória: Výzvy

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR vyhlasuje výzvu na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok v rámci Integrovaného regionálneho operačného programu. Výzva podporuje rozvoj materských škôl. Dátum uzavretia výzvy: 27. 09. 2018 (mpsr.sk).

Seminár k aplikácii vzdelávacích programov pre žiakov so zdravotným znevýhodnením

Kategória: Výzvy Autor: statpedu.sk

ŠPÚ organizuje 19. septembra od 9.00 hod seminár k aplikácii vzdelávacích programov pre žiakov so zdravotným znevýhodnením. Seminár je bezplatný. Cestovné náklady hradí vysielajúca organizácia. Prihlásiť sa možno do 10. septembra 2018. Seminár sa bude konať v budove ŠPÚ na Pluhovej 8 v Bratislave.

Staň sa koordinátorom pre Create & Control

Kategória: Výzvy

Projekt Create & Control je príležitosťou pre stredoškolákov nahliadnuť do sveta vysokej politiky a spravovania štátu z pohľadu tých, ktorí vládnu. Termín prihlásenia do: 19. augusta 2018 (createandcontrol.eu).

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk