Vyhľadávanie vo výzvach

Projekty

Hlavná stránka Archív výziev 2015  

Zoradiť podľa:

Výzvy - Máj 2015

Malý grant Medzinárodného višegrádskeho fondu

Kategória: Výzvy

Medzinárodný višegrádsky fond  vyhlasuje výzvu na podávanie projektov v šiestich kategóriách: kultúrna spolupráca, vedecká výmena a výskum, vzdelávanie, mládežnícka výmena, cezhraničná spolupráca, propagácia a turizmus. Maximálna výška grantu je 6.000 €.

Otvorený grant SLSP

Kategória: Výzvy

Nadácia Slovenskej sporiteľne prijíma počas celého roka žiadosti o podporu v oblasti športu, kultúry, vzdelávania a sociálnej pomoci a zdravia. Projekty sa podávajú prostredníctvom elektronickej podateľne. Žiadatelia budú vyrozumení o rozhodnutí správnej rady do 60 dní. Výška požadovanej podpory nie je ohraničená, správna rada však môže na základe predloženého rozpočtu projektu rozhodnúť len o čiastočnej podpore žiadosti.

Týždeň modrého gombíka štartuje 18. mája

Kategória: Výzvy Autor: UNICEF

UNICEF už po 11. raz organizuje verejnú zbierku na pomoc deťom, ktoré to potrebujú najviac. Týždeň modrého gombíka (18. - 22. máj 2015) tentokrát zameriava pozornosť na tých najzraniteľnejších v Nepále, ktorým otriaslo ničivé zemetrasenie. Ďalšia časť vyzbieraných finančných prostriedkov poputuje do krajín postihnutých vojnovými konfliktami, ako sú napríklad Jemen, Ukrajina a Sýria

Premietanie F3 sa už pripravuje!

Kategória: Výzvy

Festival fyzikálnych filmov organizujú dobrovoľníci z neziskovej organizácie P-MAT, n.o.. Autori filmov, žiaci základných a stredných škôl, prezentujú svoj pohľad na fyziku a ukazujú, že veda vôbec nie je strašiakom školských lavíc. Najlepšie filmy si všetci môžu pozrieť na premietaní, 22. maja 2015, v priestoroch jedného z bratislavských kín. Najlepšie filmy z minulých ročníkov majú na youtube cez 30 000 prezretí a fyzikálne, ale aj filmársky, sú na vysokej úrovni.

Pridaj plyn – projekty jednoducho a zábavne

Kategória: Výzvy

Česko-slovenské školenie Pridaj plyn – projekty jednoducho a zábavne je zamerané na projekty nadnárodných mládežníckych iniciatív mládeže v rámci programu Erasmus+: Mládež v akcii. Je určené všetkým mladým ľuďom, ktorí majú nápad, ale nevedia ako ho zrealizovať a kde na neho získať financie. Veríme, že v česko-slovenskej skupine ľahko nájdete spoločné námety na projekt a s podporou skúsených školiteliek ho na mieste pripravíte. (IUVENTA)

Školy, škôlky, neziskovky z Bratislavy a okolia – hľadáme vás

Kategória: Výzvy

Naše Mesto je najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva, ktoré každoročne prepája ľudí z firiem a verejnosti s  verejnoprospešnými organizáciami. Tento rok sa Naše Mesto uskutoční v piatok a v sobotu 12. a 13. júna. Realizáciu aktivít počas Nášho Mesta budú zastrešovať priamo prihlásené organizácie. Prihlasovanie a komunikáciu s firemnými dobrovoľníkmi koordinuje Nadácia Pontis. 

Šanca pre váš región 2015

Kategória: Výzvy

Nadácia Orange vyhlásila 11. ročník grantového programu Šanca pre Váš región. V roku 2015 bude v  programe Šanca pre  región prerozdelených 80 000 EUR na projekty v rámci celého Slovenska. 

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk