Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Aktuality

Zoradiť podľa:

Zoradiť podľa:

Zriaďovateľ

Návrat do škôl 2021 s účinnosťou od 10. 5. 2021

Kategória: Aktuality Autor/i: minedu.sk

Materiál „Návrat do škôl 2021“ s účinnosťou od 10.05.2021 je primárne určený zriaďovateľom základných škôl, stredných škôl a školských zariadení a pre ich riaditeľov.

Národný integrovaný reformný plán - Moderné a úspešné Slovensko

Kategória: Aktuality Autor/i: mfsr.sk

VZDELÁVANIE - Špecifické odporúčania pre Slovensko sa dlhodobo zameriavajú na kvalitu vzdelávania na všetkých stupňoch škôl. Tú určujú dva základné piliere: učitelia a obsahová reforma vzdelávania.

Vyberáme z portálu daneauctovnictvo.sk

Kategória: Aktuality Autor/i: daneauctovnictvo.sk

Odborný portál plný najnovších informácií z oblasti daní, práva, účtovníctva a miezd podnikateľov. Je určený účtovníkom a ekonómom podnikateľských subjektov, audítorom, daňovým poradcom a ďalším záujemcom o túto problematiku.

Pracovnoprávne vzťahy v školstve a vnútorná organizácia školy. Otázky a odpovede

Kategória: Aktuality Autor/i: redakcia

Pracovnoprávne vzťahy v školstve a vnútorná organizácia školy. Otázky a odpovede, ktorej autorom je Marián Varga, sa venuje vybranému okruhu otázok a odpovedí aplikácie školského práva v praxi.  

SKU - Výsledky prieskumu zameraného na pracovné prostredie učiteľov

Kategória: Aktuality Autor/i: sku.sk

Slovenská komora učiteľov realizovala koncom roka 2020 v rámci grantového projektu Podpora demokratizácie v školách prieskumnú anketu v prostredí slovenských zborovní s cieľom zmapovať aktuálnu situáciu pracovného prostredia učiteľov slovenských š...

COVID-19 Návrat do škôl 2021 - od 26. 4. 2021

Kategória: Aktuality Autor/i: minedu.sk

Na základe platného rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu a uznesenia Vlády SR sa upravuje vyučovanie v školách a prevádzka v školských zariadeniach od 26. apríla 2021 na základe COVID AUTOMATU.

SVETOVÝ DEŇ KNÍH - 23. 4.

Kategória: Aktuality Autor/i: redakcia

Dnešný deň je venovaný knihám. Oslávte ho s nami nákupom knihy z našej ponuky. Využite výrazné zľavy, ktoré platia len v tento výnimočný deň na publikáciách z pracovného práva.

COVID-19 Cez víkend sa budú očkovať učitelia 2. dávkou vakcíny

Kategória: Aktuality Autor/i: health.gov.sk

Učitelia, ktorí boli očkovaní prvou dávkou vakcíny od spoločnosti AstraZeneca, dostanú v týchto dňoch termín na druhé očkovanie.

Zjednotenie kompetencií a financovania v školstve

Kategória: Aktuality Autor/i: minedu.sk, sme.sk

Školstvo bolo od roku 2013 riadené a financované z dvoch ministerstiev – rezortu vnútra a rezortu školstva. Financovanie škôl a školských zariadení v regionálnom školstve by sa malo zjednotiť do pôsobnosti ministerstva školstva. 

Aktuálne - Manažment školy v praxi č. 4/2021

Kategória: Aktuality Autor/i: direktor.sk

„Kto siaha po hviezdach, ten musí skrotiť strach. Je krásne zvíťaziť, len nikdy nestrať cit.“ Miroslav Žbirka, pieseň Fair play Dnešná doba nám prináša množstvo obáv. Častým problémom tímov nie sú konflikty, ale snaha ich nemať. Máme strach z krit...

Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk