Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Výzvy

Karpatská nadácia - Magna pre región (7. 2.)

Kategória: Výzvy

Program podporí projekty v košickom kraji, ktoré inovatívnym spôsobom riešia miestne potreby a inšpirujú ďalšie organizácie a komunity v regióne. Uzávierka prihlasovania žiadostí je 7. februára 2023 (karpatskanadacia.sk).

Program podporí predovšetkým vzájomnú spoluprácu viacerých subjektov z rôznych oblastí života a aktivity zamerané na zvýšenie tolerancie a akceptáciu rôznorodosti názorov a postojov. Podporené aktivity organizácií a miestnych samospráv musia byť dobrovoľnícke, neziskové, verejne prospešné a s dlhodobým preukázateľným efektom. Navrhované projekty by mali byť udržateľné a nadväzovať na už existujúce aktivity a výsledky. Žiadatelia môžu navrhnúť aj nové iniciatívy za predpokladu, že spĺňajú podmienku preukázateľne dlhodobej udržateľnosti.

Oprávnení žiadatelia

O finančné prostriedky sa môžu uchádzať mimovládne neziskové organizácie a samosprávy so sídlom v Košickom samosprávnom kraji, a to:

  • Občianske združenia registrované podľa zákona č. 83/
Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk