Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Výzvy

IUVENTA - Výzva na pozíciu externý hodnotiteľ, externá hodnotiteľka v rámci dotácii na podporu a rozvoj práce s mládežou (15. 12.)

Kategória: Výzvy

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže vyhlasuje výzvu pre záujemcov o pozíciu externý hodnotiteľ externá hodnotiteľka v rámci dotácií na podporu a rozvoj práce s mládežou. Termín zaslania životopisu najneskôr do 15. 12. 2021.

Náplň práce hodnotiteľov:

  1. Hodnotenie predložených žiadostí o registráciu podľa stanovených kritérií hodnotenia a vypracovanie posudkov do stanoveného termínu.
  2. Hodnotenie predložených žiadostí o dotáciu podľa stanovených kritérií hodnotenia v zmysle aktuálnej výzvy k danému programu a vypracovanie posudkov do stanoveného termínu.
  3. Hodnotenie záverečných správ predložených prijímateľmi dotácie podľa stanovených kritérií hodnotenia a vypracovanie posudkov do stanoveného termínu.

Požiadavky na externých hodnotiteľov žiadostí:

  1. znalosť projektového manažmentu, projektového myslenia a projektového cyklu;
  2. skúsenosti s posudzovaním žiadostí v iných dotačných schémach a grantových programoch;
  3. skúsenosti v oblasti práce s mládežou;
  4. dôslednosť, zodpovednosť, dodržiavanie termínov, bezúhonnosť;
  5. účasť na školeniach a seminároch pre hodnotiteľov;
  6. nestrannosť a vylúčenie konfliktu záujmov.

Pracovnoprávny vzťah externého hodnotiteľa bude definovaný formou zmluvy o dielo, ktorá bude uzatvorená na 2 roky. V rámci uzatvorenej zmluvy o dielo je možné aj fakturovať.

Odmena za vypracovanie posudku je stanovená podľa typu posudzovaného dokumentu a v závislosti od programu nasledovne:

  • vypracovanie posudku k žiadosti o registráciu: 48 € (zodpovedajúce rozsahu cca 4 hod práce)
  • vypracovanie posudku k žiadosti o dotáciu registrovaných žiadateľov: 36 € (zodpovedajúce rozsahu cca 3 hod práce)
  • vypracovanie posudku k podaným záverečným správam: 24 € (zodpovedajúce rozsahu cca 2 hod práce)
  • vypracovanie posudku k projektovej žiadosti o dotáciu: 36 € (zodpovedajúce rozsahu cca 3 hod práce)

 V prípade záujmu o túto pozíciu:

  1. vyplňte najskôr online DOTAZNÍK s informáciami o naplnení požiadaviek a uvedením motivácie,
  2. pošlite štruktúrovaný životopis (preferovaný vo formáte Europass) na e-mailovú adresu adriana.sontagova@iuventa.sk najneskôr do 15.12.2021.

Uchádzači s vhodným profilom budú pozvaní na školenie, ktorého čas a miesto bude upresnené vybraným uchádzačom. V prípade pretrvávania nepriaznivej epidemiologickej situácie sa školenie uskutoční online formou.

Zdroj a ďalšie informácie: https://www.iuventa.sk/vyzva-na-poziciu-externy-hodnotitel-externa-hodnotitelka-v-ramci-dotacii-na-podporu-a-rozvoj-prace-s-mladezou/?fbclid=IwAR1TxTqSKgKTSleFEcUww8V5tHvszkvcbXuvcexO9PGgE4AzYO_ROskb_mI

Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk

Archív výziev