Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Výzvy

Výzva na predkladanie žiadostí o dotáciu v rámci programu Komunita mladých

Kategória: Výzvy

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlásilo výzvu na predkladanie žiadostí o dotáciu v rámci programu Komunita mladých - 1. fáza. Výzva je zameraná na zber údajov a ich analýzu pre potreby tvorby mládežníckej politiky na miestnej úrovni založenej na dôkazoch. Žiadosti je možné predkladať do 4. augusta 2017 (minedu.sk).

Cieľ výzvy 

Prijímanie žiadostí o dotáciu zo štátneho rozpočtu na podporu aktivít zameraných na tvorbu opatrení, ktoré sú predpokladom pre systémovú a strategickú mládežnícku politiku na miestnej a regionálnej úrovni a reflektujú ciele a výzvy mládežníckej politiky obsiahnuté v Stratégii Slovenskej republiky pre mládež na roky 2014 – 2020.

Účel a špecifické ciele výzvy 

V súlade s cieľmi programu KOMUNITA MLADÝCH sa aktuálna výzva č. KOMUNITA I/D/2/2017 zameria na zber údajov a ich analýzu pre potreby tvorby mládežníckej politiky na miestnej úrovni založenej na dôkazoch, a to konkrétne na:

  • a) analýzu aktuálneho stavu existujúcich opatrení na miestnej úrovni zameraných na mladých ľudí, vrátane súvisiacich politík a strategických doku
Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk

Archív výziev