Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Výzvy

Výzva na predkladanie projektov ERAZMUS +

Kategória: Výzvy

26. apríl je druhým predkladacím termínom pre žiadosti v rámci programu Erasmus+ pre oblasť mládeže a športu. Podporiť možno aktivity zamerané na začlenenie mladých ľudí s nedostatkom príležitostí do spoločnosti, inklúzia rómskej mládež, podpora krátkodobých projektov Európskej dobrovoľníckej služby, aktivity zamerané na podporu nadnárodných iniciatív mládeže, zavádzania nových trendov v oblasti vzdelávania v rámci strategických partnerstiev, aktivity zamerané na tému prevencie radikalizácie mládeže a zvyšujúceho sa extrémizmu a nenávistného vyjadrovania (iuventa.sk).

Kľúčové akcie: 

  • Kľúčová akcia 1: aktivity zamerané na začlenenie mladých ľudí s nedostatkom príležitostí do spoločnosti ako aj inklúzia rómskej mládeže a podpora krátkodobých projektov Európskej dobrovoľníckej služby.
  • Kľúčová akcia 2: podpora nadnárodných iniciatív mládeže a rozvoj kvality a zavádzania nových trendov a inovácií v oblasti vzdelávania v rámci strategických partnerstiev.
  • Kľúčová akcia 3: podpora aktivít Štruktúrovaného dialógu v rámci témy predsedníctva SR v Rade EÚ v druhej polovici roku 2016, a to práca s
Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk

Archív výziev