Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Výzvy

Výzva grantového programu “TU ŽIJEME A POMÁHAME”

Kategória: Výzvy

Karpatská nadácia otvorila štvrtý ročník grantového programu Tu žijeme a pomáhame. Program podporuje komunitné iniciatívy zamerané na vzdelávanie, ochranu životného prostredia, podporu zdravia a zdraviu prospešných aktivít, dobrovoľníctvo a aktivitu ľudí v komunite, na ktoré upozornia zamestnanci firmy, prípadne sa v nich priamo aktívne angažujú. Uzávierka grantového programu je 29. januára 2018 (karpatskanadacia.sk).

V rámci Výzvy Programu TU ŽIJEME A POMÁHAME bude prerozdelených 20 000 EUR.

Ciele

  • Podporiť verejne prospešné aktivity pre lepší život ľudí na východnom Slovensku.
  • Motivovať ľudí k dobrovoľníctvu a angažovanosti v mieste, kde žijú.
  • Vytvoriť príležitosť pre zamestnancov Lear CorporationSeating Slovakia s.r.o. realizovať svoje kreatívne a inovatívne nápady.

Cieľová skupina:

  • neziskové organizácie rôznych právnych foriem, ktoré sú nezávislé od politických strán, cirkví a komerčných organizácií, v ktorých sa angažujú zamestnanci firmy LEAR CorporationSeating Slovakia s.r.o., prípadne ich prácu podporujú.

Program je určený organizáciám a projektom z východného Slovenska s tým, že projekty z Prešova a jeho blízkeho okolia budú v programe zvýhodnené.

Oprá

Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk

Archív výziev