Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Výzvy

Spustenie 11. ročníka súťaže Junior Internet

Kategória: Výzvy

Súťaž Junior Internet, ktorej organizátorom je Asociácia pre mládež, vedu a techniku - AMAVET umožní mladým nadšencom predložiť na posúdenie svoje projekty, tvorivú činnosť na internete a ďalšie vízie. Žiaci základných a stredných škôl zo Slovenska môžu registrovať svoje projekty na webovej stránke súťaže Junior Internet najneskôr do 18. februára 2016 (juniorinternet.sk).

Súťažné kategórie

  • JuniorWEB– prihlasovanie vlastných webových stránok, webových aplikácií, naprogramovaných CMS, ktoré sú umiestnené na internete.
  • JuniorDESIGN – prihlasovanie vytvorených digitálnych grafických prác, plagátov, kresieb, dizajn manuálov, koláží a akýchkoľvek iných elektronických grafických prác, umiestnených na internete.
  • JuniorTEXT – prihlasovanie textov na vyhlásenú tému  „Ako by malo Slovensko viesť Európu?“. Literárny útvar je ľubovoľný. Rozsah súťažného textu musí byť minimálne 1000 znakov. Text musí byť umiestnený na internete s uvedením jeho autora.<
Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk

Archív výziev