Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Výzvy

Šport v regióne - Nadácia Kia Motors Slovakia

Kategória: Výzvy

Nadácia Kia Motors Slovakia vyhlasuje výzvu na predkladanie projektov v zamestnaneckom grantovom programe Šport v regióne 2018, ktorý je zameraný na rozvoj športových aktivít v Žilinskom kraji, určených pre deti a mládež do 18 rokov. Tento rok môžete vaše projekty predkladané v spolupráci s mimovládnou organizáciou, obcou či školou, podávať do 5. apríla 2018. (nadaciakia.sk).

Oprávnení žiadatelia:

  • mimovládne organizácie, 
  • príspevkové a rozpočtové organizácie,
  • školy,
  • školské zariadenia,
  • materské školy a obce.

Predkladateľom projektu nemôže byť fyzická osoba. Žiadateľ musí pôsobiť v Žilinskom kraji. Projekt musí byť realizovaný v Žilinskom kraji. Predkladaný projekt musí mať verejnoprospešný charakter. O podporu sa môže uchádzať len projekt, ktorý odporučí zamestnanec spoločnosti Kia Motors Slovakia a je v danom projekte osobne zaangažovaný. Žiadateľ musí v elektronickom formulári uviesť meno zamestnanca, ktorý projekt odporúča, ako sa bude zapájať do projektu a prečo projekt odporúča. Jeden zamestnanec môže odporučiť maximálne jeden projekt. Jedna organizácia môže podať iba jeden projekt.

Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk

Archív výziev