Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Výzvy

Obnova výchovy a vzdelávania vo vzdelávacích oblastiach Matematika a práca s informáciami a Človek a príroda na rok 2018

Kategória: Výzvy

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky oznamuje, že z rozpočtu kapitoly ministerstva na rok 2018 vyčlenilo finančné prostriedky na poskytnutie dotácie pre oblasť obnovy výchovy a vzdelávania vo vzdelávacích oblastiach Matematika a práca s informáciami a Človek a príroda. Termín predkladania je do 16. mája 2018 (www.minedu.sk).

Cieľové skupiny

  • žiaci základných škôl a stredných škôl,
  • učitelia základných škôl a stredných škôl

Základné ciele

  • Popularizácia predmetov zo vzdelávacích oblastí Matematika a práca s informáciami a Človek a príroda u žiakov základných škôl a stredných škôl.
  • Podpora nadaných žiakov ich ďalším vzdelávaním a rozširovaním ich vedomostného obzoru v daných vzdelávacích oblastiach.
  • Šírenie nových poznatkov učiteľom predmetov z daných vzdelávacích oblastí (nie prostredníctvom programov kontinuálneho vzdelávania).

Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk

Archív výziev