Portál pre riaditeľov škôl a zriaďovateľov
ISSN 1339-925X

Výzvy

Nadácia ESET - Spoločne meníme svet (27. 10.)

Kategória: Výzvy

Nadácia ESET a občianske združenie BUILD Slovensko, pod záštitou ministra školstva Slovenskej republiky, spúšťa celoslovenskú súťaž „PBL Výzva: Spoločne meníme svet“. Tá má na slovenské základné a stredné školy priniesť projektovú výučbu (Project Based Learning – PBL). Uzávierka: 27. 10. 2023 (eset.com).

Cieľom výzvy je podporiť vzdelávanie na Slovensku kvalitným projektovým vyučovaním v súlade so svetovými štandardmi, a tým rozvíjať u žiakov, žiačok, študentov a študentiek základné spôsobilosti pre vedeckú prácu a posilňovanie schopností riešiť problémy reálneho sveta.

Učitelia majú možnosť zaregistrovať svoj školský tím vyplnením formulára od 2. do 27. októbra 2023, po čom budú mať čas do 31. marca 2024 vypracovať samotný projekt so svojimi žiakmi. Zadaním prvého ročníka PBL Výzvy je: Ako maximalizovať pozitívny alebo minimalizovať negatívny dopad našej školy na naše lokálne životné prostredie?

Súťaž prebieha od vyhlásenia

Pre zobrazenie článku nemáte dostatočné oprávnenia.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).Odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk

Archív výziev