Vyhľadávanie v online časopise

Online časopis

Hlavná stránka Manažment školy v praxi Rubriky

Zoradiť podľa:

Aktuálne dianie

Rok 1989 a bratislavské fakulty – študentské hnutie (výskum)

Dátum: Autor/i: redakcia Vydanie: 11/2019 Ročník: 2019

Spojenie termínov „rok 1989“ a „bratislavské univerzity“ sa spravidla viaže k revolučným udalostiam novembra či decembra. Študenti činní v kľúčových okamihoch našej histórie sa však neobjavili v novembri náhodne. Predchádzajúce mesiace či roky sa formovali ich názory a postoje, menili sa aj formy odolávania vtedajšiemu režimu.

Príspevky v diskusii: 0

Elektronický podpis si už nastavíte jednoduchšie

Dátum: Autor/i: Lucia Maková Vydanie: 6/2017 Ročník: 2017

Občanom už pre štart elektronického podpisovania bude stačiť len niekoľko klikov. Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES) zjednodušila inštaláciu potrebných aplikácií, dnes si už nainštalujete elektronický podpis v jednom kroku. Balík obsahuje aj niekoľko vylepšení.

Príspevky v diskusii: 0

Termín povinnej aktivácie elektronických schránok právnických osôb, ktoré nie sú zapísané do obchodného registra, sa posúva na 1. máj 2018

Dátum: Vydanie: 11/2016 Ročník: 2016

18. 10. 2016 bol v Zbierke zákonov vyhlásený zákon č. 272/2016 Z. z. o dôveryhodných službách pre elektronické transakcie na vnútornom trhu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o dôveryhodných službách), ktorým sa zavádzajú viaceré zmeny, ktorých cieľom je dosiahnuť súlad vnútroštátneho právneho poriadku s nariadením Európskeho parlamentu a rady (EÚ) o elektronickej identifikácii a dôveryhodných službách pre elektronické transakcie na vnútornom trhu (nariadenie eIDAS).

Príspevky v diskusii: 0

Správa o stave školstva na Slovensku

Dátum: Vydanie: 5/2013 Ročník: 2013

Správa bola prerokovaná vládou 10. 4. 2013. Obsahuje charakteristiku aktuálneho stavu regionálneho a vysokého školstva, ako aj systémové kroky na podporu ich ďalšieho rozvoja. Vyberáme údaje týkajúce sa regionálneho školstva.

Príspevky v diskusii: 0

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk