Vyhľadávanie v aktualitách

Aktuality

Hlavná stránka  

Zoradiť podľa:

Wolters Kluwer SR

NOVINKA - Riadenie školy a školského zariadenia - 3. aktualizované vydanie

Kategória: Aktuality Autor/i: wolterskluwer.sk

Podmienkou efektívneho fungovania výchovno-vzdelávacieho zariadenia je potreba osvojenia si moderných manažérskych metód zo strany riaditeľa a manažmentu školy. Ich uplatnenie v riadiacej funkcii je daná schopnosťou plánovať, organizovať, motivovať a viesť ľudí, koordinovať, komunikovať a kontrolovať tak, aby škola či školské zariadenia fungovalo úspešne. 

Tento august za dopravu vôbec neplatíte!

Kategória: Aktuality Autor/i: WoltersKluwer SR

 

Doprava zdarma do konca augusta!

Všetky knižné publikácie zakúpené od 1. 8. 2018 do 31. 8. 2018 vám pošleme bez nákladov na dopravu!

Knižný štvrtok - Wolters Kluwer

Kategória: Aktuality Autor/i: wolterskluwer.sk

Využite výnimočné, časovo ohraničené zľavy na vybrané tituly Wolters Kluwer. Ponuka platí len dnes! Vydavateľstvo Wolters Kluwer si pre vás pripravilo akciu Knižný štvrtok. Počas Knižného štvrtka budete mať možnosť nakúpiť v našom internetovom obchode odborné publikácie  s výnimočnými a časovo obmedzenými zľavami. Zľava na vybrané publikácie bude vždy platiť len jeden deň.

Ponuka publikácií vydavateľstva Wolters Kluwer - Školstvo a vzdelávanie

Kategória: Aktuality

V našom E-shope odbornej literatúry vám ponúkame zaujímavé publikácie aj pre pedagógov. Autormi sú odborníci pôsobiaci v školách, v súkromnej praxi, v štátnej správe, samospráve alebo na vysokých školách. Venovali sme sa témam organizácie a manažmentu škôl a školských zariadení (MŠ, ZŠ, SŠ), riadeniu škôl, ekonomike škôl, riešeniu konfliktov (mediácia), trestnoprávnej zodpovednosti mladistvých, školskej samospráve (rada školy, výberové konanie), didaktike vysokých škôl, voľnočasovým aktivitám. Pozreli sme sa na výchovné problémy vyplývajúce z porúch aktivity (hyperaktivita, hypoaktivita).

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk