Vyhľadávanie v aktualitách

Aktuality

Hlavná stránka  

Zoradiť podľa:

stres

Dovolenka s knihou

Kategória: Aktuality

Blíži sa koniec školského roka a s ním aj čas letných dovoleniek. Vychutnať si ho môžeme aj s odbornou knihou. Ponúkame zopár tipov aj z našej redakcie.

Školákov môže v septembri potrápiť aj strach zo zlyhania

Kategória: Aktuality

Žiaci a študenti už majú prvý deň v školských laviciach za sebou. S čím všetkým sa však musia školopovinné deti na začiatku septembra zmieriť? Aké pocity prežívajú a čo ich môže v tejto súvislosti trápiť? Aj to sú otázky, ktoré si možno práve teraz kladie nejeden rodič. Ako jeho dieťa prežíva tieto dni a aké sú jeho myšlienky?

Školský zákon so zníženou cenou

Kategória: Aktuality

Využite 20 % zľavu na ponúkanú publikáciu Zákon o výchove a vzdelývaní (školský zákon) - komentár do 30. 11. 2016. 

Cieľom komentára je poskytnúť komplexný a podrobný prehľad právnej úpravy všetkých náležitostí výchovy a vzdelávania, ktoré sú obsahom zákona. Obsahuje výklad ustanovení, doplnený praktickými príkladmi a ďalšími súvislosťami, ktoré k predmetnej úprave viedli a ktoré majú napomôcť k poznaniu upravovanej problematiky. Autori sa nevyhli ani konfrontácii s ustanoveniami, ktorých aplikácia je v praxi sporná alebo nejednotná, s cieľom napomôcť zjednoteniu aplikačnej praxe a odstráneniu výkladových sporov.

 

Stres v práci učiteľa a syndróm vyhorenia

Kategória: Aktuality Autor/i: redakcia

Vydavateľstvo Wolters Kluwer, s. r. o. ponúka:

Stres v práci učiteľa a syndróm vyhorenia - Kniha je určená všetkým, ktorých pracovné vyťaženie, resp. životný štýl spôsobuje, že nadobúdajú popísané pocity, ale aj tým, ktorí sa týmito symptómami zaoberajú v rámci štúdia alebo profesionálne.

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk