Vyhľadávanie v aktualitách

Aktuality

Hlavná stránka  

Zoradiť podľa:

Noc výskumníkov

Už jedenásta Noc výskumníkov sa koná práve dnes

Kategória: Aktuality

Aj v tomto roku sa Slovensko zapája do celoeurópskej iniciatívy na popularizáciu vedy s názvom Európska noc výskumníkov. Bohatý program prestavujúci zaujímavosti zo sveta vedy a objavovania je dnes 29. septembra 2017 pripravený pre návštevníkov v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach, pričom viaceré sprievodné akcie sú naplánované aj v ďalších mestách a obciach.

Noc výskumníkov

Kategória: Aktuality

1. ročník prestížneho festivalu vedy na Slovensku  – Európska Noc výskumníkov 2017  sa uskutoční 29. 9. 2017 v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline, Košiciach, Poprade a Tatranskej Lomnici. Mottom festivalu je “Made by Science – Vytvorené vedou”. Každý deň využívame tisícky výsledkov vedy a inovácií, počnúc ranným budíkom až po zhasnutie večernej lampy, bez toho aby sme si to uvedomovali. Noc výskumníkov 2017 vám odhalí vedu vašej každodennej rutiny. Nenechajte si to ujsť.

Noc výskumníkov na Slovensku

Kategória: Aktuality

Desiaty ročník festivalu vedy na Slovensku  – Európska Noc výskumníkov 2016  sa uskutoční 30. 9. 2016 v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline, Košiciach, Poprade a Tatranskej Lomnici. Projekt je podporovaný novým rámcovým programom Európskej komisie na podporu výskumu, vývoja a inovácií - Horizon 2020, v časti - Marie Sklodowska-Curie actions. Noc výskumníkov je paralelne organizovaná v 33 štátoch Európy. 

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk