Vyhľadávanie v aktualitách

Aktuality

Hlavná stránka  

Zoradiť podľa:

Európsky deň jazykov

Európsky deň jazykov

Kategória: Aktuality

Z iniciatívy Rady Európy v Štrasburgu sa Európsky deň jazykov oslavuje každoročne 26. septembra už od roku 2001. 

Európsky deň jazykov

Kategória: Aktuality

26. septembra sa oslavuje Európsky deň jazykov, ktorý bol vyhlásený Radou Európy v roku 2001. Cieľom tohto dňa je upozorniť na dôležitosť učenia sa jazykov, podporiť rozvoj viacjazyčnosti, jazykovej a kultúrnej rozmanitosti, interkultúrneho porozumenia i celoživotného vzdelávania. 

Európsky deň jazykov

Kategória: Aktuality

26. septembra sa každoročne oslavuje Európsky deň jazykov, ktorý bol vyhlásený Radou Európy v roku 2001. Cieľom Európskeho dňa jazykov je upozorniť na dôležitosť učenia sa jazykov, podporiť rozvoj viacjazyčnosti, jazykovej a kultúrnej rozmanitosti, interkultúrneho porozumenia i celoživotného vzdelávania. 

Oslávte aj vy Európsky deň jazykov 2017

Kategória: Aktuality

Posledný septembrový utorok sa bude v celej Európe oslavovať Európsky deň jazykov. Nebude tomu inak ani na Slovensku. V utorok 26. septembra sa Hviezdoslavovo námestie v Bratislave premení na Uličku jazykov, ktorú navštívia žiaci a študenti škôl z celého regiónu. Pripravený je bohatý program: hudobné a dramatické vystúpenia, kvízy a jazykolamy a rôzne iné prekvapenia v stánkoch organizátorov. V kine Mladosť sa bude premietať séria vtipných krátkych filmov v pôvodnom znení. 

Európa slávi Európsky deň jazykov od roku 2001

Kategória: Aktuality

Na Starom kontinente sa pri príležitosti Európskeho dňa jazykov koná škála rôznych podujatí: od aktivít pre deti, cez televízne a rozhlasové programy, vyučovanie jazykov, ponuky ďalších kurzov až po prednášky a konferencie. Na Slovensku sú oslavy Európskeho dňa jazykov sú naplánované v Bratislave na pontelok 26. septembra na Hviezdoslavovom námestí tradičným podujatím Ulička jazykov. 

Bezplatný odpovedný servis

Vaše otázky pošlite na direktor@wolterskluwer.sk